1150 € Praca dla Opiekunki do 93-letniej Pani Waltraud od 12.08.2019 + 50 € bonusu wakacyjnego

  • Wynagrodzenie: 1150 € + 50 € bonusu wakacyjnego
  • Gdzie: Leonberg
  • Kiedy: od 12.08.2019
  • Bonusy: Oferta wakacyjna
  • Oferta na 1 miesiąc
  • Szybki wyjazd
  • Auto do dyspozycji
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • Kąpiel
  • Ubieranie
  • Przygotowywanie posiłków
  • Prowadzenie domu
Stan zdrowia podopiecznego:
  • problemy w poruszaniu się związane z wiekiem (do pomocy chodzik)
  • 2 stopień niepełnosprawności
  • początki demencji
  • inkontynencja
  • osteoporoza
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do Pani Waltraud, która mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości Leonberg. Ze względu na wiek potrzebuje wsparcia podczas kąpieli, ubierania się i spożywaniu posiłków. Pani Waltraud sporadycznie wymaga pomocy w nocy. Seniorka korzysta z wkładek i pieluchomajtek. Mimo starszego wieku porusza się w miarę samodzielnie z pomocą chodzika. Od opiekunki wymaga się podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Oczekiwania względem Opiekunki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc vestibulum eu odio consectetur gravida. Morbi et orci a ante hendrerit molestie. Vivamus finibus, lectus et scelerisque imperdiet, tellus est posuere sapien, non euismod ipsum tortor vel mi. Duis euismod lorem vel urna condimentum sodales. Nunc at semper justo. Donec nec nulla leo. Vestibulum dignissim justo quis erat imperdiet, non ultricies tortor pellentesque. Etiam vel egestas erat. Aliquam elit erat, tincidunt vitae enim eu, interdum facilisis odio. Nullam vitae pulvinar tortor, in auctor felis. Aenean vitae purus et arcu fringilla luctus eu nec enim. Ut ullamcorper lorem semper metus elementum, non sollicitudin nulla porta. Aliquam placerat lectus ac elementum luctus.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!